Körmendi DMTE-Szombathelyi KKA
24-27 (13-14)

Körmend,Rendészeti Sportcsarnok,50 fő.
JT: Gilits Gergő,Lebár Bence,

Körmend: Anek Janka-Török Eszter(2), Bokor Kinga(4/3), Adorján Kinga(2), Benedek Ágnes(11), Horváth Diána(1), Cser Kitti.
Csere: Mannhertz Vanda(3), Herczeg Kata(1), Őri Tűnde, Szalai Lili, Németh Liliána.

Nagy kedvvel indultak csatába a lányok, hiszen a vendégek kispadján az SZKKA első csapatának edzőjét, a pályán pedig a keret több tagját is üdvözölhettük. A felfokozott állapotnak köszönhetően jó védekezéssel leptük meg az ellenfelet és a támadásaink is sikeresek voltak. Előbb 4 majd a 18. percre már 6 gólos előnyt gyűjtöttünk. Innen azonban ritmust váltottak a megyeszékhelyiek és a félidő végére megfordították az állást.
A második 30 percre sikerült rendet tenni a fejekben így  az újra hatékony védekezésnek és a jó kapusteljesítménynek hála fordítottunk (42.perc 18-16). Ezután a szombathelyiek fokozták a tempót és kimaradt helyzeteinket rendre könnyű gólokkal bűntették. Bár az 50. percben még 1 gólnyi előnyünk volt (21-20), a szűkebb végjátékot a vendégek bírták jobban így csak a mutatott játéknak örülhettünk a végén!
Gratulálok a csapatnak, jó velük   dolgozni!