Zalaegerszegi KK-Körmendi DMTE
24-22 (13-10)

Zalaegerszeg, Kölcsey Gimnázium torcsarnoka, 80 fő.
JT: Szöllősi Dalma, Szölőssi Stella.

Körmend: Anek Janka-Török Eszter(5), Mannhertz Vanda(2), Adorján Kinga(1), Herczeg Kata(1), Bokor Kinga(2/2), Cser Kitti(3).
Csere: Kiskós Kitti(8/3), Szalai Lili, Horváth Diána, Őri Tünde, Varga Korinna, Bartik Janka, Stojcsics Viktória.

Harmat gyenge védekezéssel és még rosszabb támadó játékkal kezdtük a találkozót (12.perc 7-4), majd egy rövid időre jobban koncentráltunk de ez cak arra volt elég, hogy egy gólra zárkózzunk. A hosszú végjátékban újra felülmúltak minket az egerszegiek.
A második játékrész eleje sem hozott fordulatot a játékunkba, az ellenfél a 38. percre már 6 gólos előnyben volt, hiába változtattunk mind védekezésben mind támadásban. Ezt követően azonban felcsillant a remény, masszívvá vált a hátsó alakzatunk így gyors gólokkal közelebb férkőztünk a hazaiakhoz (44.perc 21-19).
 Sajnos a hátralévő időben újra visszaállt az addigi forgatókönyv, így vesztesen szálltunk fel a buszra.
Tudtuk, hogy nehéz szezonunk lesz, de a mai mérkőzés után gyötrelmesnek is ígérkezik!

Ifi: Zalaegerszegi KK-Körmendi DMTE 10-24 (6-13)