Hírek, aktuális / Nagy szívvel döntetlenre mentették játékosaink a meccset

Körmendi DMTE - Bajnok DSE Nemesvámos
33-33 (14-17)

Körmend Rendészeti sportcsarnok,50 fő.
Jt:Ritter András,Zámbó Tibor.

Körmend: Anek Janka-Török Eszter (6), Adorján Kinga (6), Őri Tünde (2), Kiskós Kitti (6), Cser Kitti (4), Benedek Ágnes (8).
Csere:Zsiga Réka (1), Horváth Diána, Szalai Lili, Kondics Petra.

Az idény első mérkőzésén jó támadójátékkal,viszont gyenge védekezéssel kezdtek a csapatok. Ennek megfelelően fej-fej mellett haladtunk az ellenféllel a félidő közepéig. A 14. percben még viszonozni tudtuk az ellenfél 9. gólját, azt követően azonban 3 gólt kaptunk zsinórban. Ez meghatározta a játékrész hangulatát a hátralévő időben, Az időkérés is csak annyira rázta fel a lányokat, hogy tartottuk a meglévő különbséget.
A szünetben átvettük a hibákat,egyeztettük a tennivalókat. Ennek ellenére csak a 42. percben tudtunk közelebb kerülni a veszprémiekhez (21-23). Ez hozott némi önbizalmat így a 45. percben már csak 1 volt közte. A hosszú végjáték elején pedig kiegyenlítettünk 52. perc 28-28. A védekezések továbbra is gyengén muzsikáltak így csak a támadásainkban bízhattunk, azonban az ellenlábasunk is. Sajnos újra átvették a vezetést és az 57. percben újra kettővel vezettek. A lányok azonban elhitték, hogy van még esély és az 59. percben újra egyenlő volt 32-32. Az utolsó perc felénél újra hátrányba kerültünk, de nagy szívvel döntetlenre mentették játékosaink a meccset.

Kitartásukért dicséret illeti a lányokat!

Ifjúsági mérkőzés:
Körmendi DMTE-Siófok KTC KFT III.
31-31(17-16)
A fiatalok a pályán még pont veszteség nélkül álló siófokiak ellen értek el -egy őrült végjátékban-döntetlent.Hatalmas dicséret nekik!!!!!Ezzel megőrízték 3.helyüket a tabellán!