Körmendi DMTE-Egerszegi KK
25-29-(14-14)

Körmend, Rendészeti sportcsarnok, 50 fő.
JT:Kovács Kamilla, Tóth Johanna.

Körmend: Anek Janka-Török Eszter(4), Adorján Kinga(6), Kiskós Kitti(9/5), Cser Kitti(3), Benedek Ágnes(2), Herczeg Kata.
Csere: Bokor Kinga, Őri Tünde(1), Zsiga Réka, Horváth Diána, Péter Sára.

Gyorsan magához ragadta a kezdeményezést a vendég gárda és 3-0-ra elhúzott, az első 6 percben nem tudtuk bevenni a kapujukat. Aztán kezdtek góllá válni a helyzeteink és a 13. percre utolértük őket (7-7). Ám innen újra hátrányba kerültünk és csak a félidő végére tudtunk újra egalizálni.
A második játékrészt mi kezdtük jobban. Végre egészen jól működött a hátsó alakzatunk, de ez kevés volt az üdvösséghez, mert elől hétméteresek és tiszta helyzetek garmadáját hárították az ellenfél hálóőrei. Ettől teljesen elfogyott az önbizalmunk, ami magával hozta az ellenfél jobb teljesítményét. Ők pedig nem tétováztak és kihasználva bizonytalanságainkat egy 8-1-es rohammal eldöntötték a mérkőzést.
Sokat kell még fejlődnünk,hogy elérjük hosszútávú célunkat, ehhez a fiatal játékosainknak rutint kell szerezniük!

Ifjúsági: Körmendi DMTE-Egerszegi KK 32-20 (10-8)

Fiataljaink a második félidei  jó játékuknak köszönhetően nyertek, így őrzik 3. helyüket a bajnokságban!