31-19 (16-8)

Ikrény, Kulturális és Sportközpont Felnőtt
NB II. Észak-nyugati csoport
Játékvezetők: Gyurcsek András, Kékesi Krisztina

Körmendi DMTE: Dudora Nikolett (kapus), Török Eszter(1), Adorján Kinga(6), Horváth Diána(2), Kiskós Kitti(2), Huszár Csenge(4), Szabó Alexandra(4), Csere: Zsiga Réka, Szalai Lili, Péter Sára, Anek Janka, Herczeg Kata(2), Cser Kitti(1), Somlai Viktória(1)
Edző: Oláh Sándor

Mérkőzés alakulása: 5.perc (2-1), 19.perc (8-4), 27.perc (14-7), 38.perc (18-12), 50.perc (25-15)

A mérkőzés elejétől fogva az ellenfél uralta a pályát, az edzői utasításokat nem követte a csapatunk, így az első félidő végére meg is lett az a gólkülönbség, melyet már nem lehetett visszahozni. A második félidő folyamán javult a teljesítmény és ezzel sikeres támadásokat tudtak vezetni a lányok. Az értékesített támadások mellett a védekezés is javult és így kevesebb lerohanást tudott végig vinni a győri csapat. A szerencse sem volt a csapat mellett, mert amíg a kapufáról a hazaiaknak szinte minden bement, addig nálunk kifele pattantak a lövések.

Szabó Alexandra a mérkőzésről: Ezen a mérkőzésen senkinek nem jött össze semmi, és ezt el is árulja az eredmény…”