Hírek, aktuális / Álláspályázat

2023-03-14 08:09:41
ÁLLÁSPÁLYÁZAT

DR. BATTHYÁNYNÉ CORETH MÁRIA ÓVODA ÉS BÖLCSŐDE
pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

2 fő Óvodapedagógus

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):  Az óvodapedagógus munkakörhöz tartozó feladatok kiváló szintű ellátása.

Betöltendő állás szakmacsoportja:  oktatás

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):  Emberi erőforrási/oktatási, képzési

Betöltendő állás jogviszonya:  Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
  Határozatlan, 40 óra, Váltásos, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:  Körmend

Álláshirdető szervezet bemutatása:  Dr. Batthyányné Coreth Mária Óvoda és Bölcsőde 9900 Körmend, Bartók utca 09. Mail: bcmovoda.kormend@gmail.com Web: bartokiovi.gportal.hu Tel: +3694 594 313 +36 30 9890309

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):  Web: bartokiovi.gportal.hu Tel: +36 30 9890 309 Benyújtás postai úton: Dr. Bathyányné Coreth mária Óvoda és Bölcsőde / 9900 Körmend, Bartók utca 09.

Feltételek, előnyök

Pályázati feltételek

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
  •   Büntetlen előélet
  •   Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:
  •   Felsőfokú alapképzés (bachelor, főiskolai), Óvodapedagógusok képzése, Óvodapedagógus oklevél főiskola

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
  •   Főiskola, óvodapedagógus oklevél
  •   Fényképes önéletrajz, motivációs levél

Pályázat elbírálása során előnyt jelent

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Nem

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?:  Nem

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő informatikai kompetenciák:
  •   Szövegszerkesztő (pl. Word) - Alapszint

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
  •   végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  •   motivációs levél
  •   fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján
A pályázat benyújtásának határideje:  2023.03.31. 00:00

A pályázat elbírálásának módja:  A beérkezett pályázatok formai és tartalmi megvizsgálását követően a pályázók személyes meghallgatáson vesznek részt. A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot, hogy a pályázati eljárást eredménytelenné nyilvánítsa.

A pályázat elbírálásának határideje:  2023.04.10. 00:00

Állás tervezett betöltésének időpontja:  2023.05.01.

Publikálás tervezett időpontja:  2023.03.13.

Eseménynaptár

Hírek, aktuális

2024-05-03 14:56

Az Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság májusi eseményei

a bölényszafaritól a Zöld Pünkösdig, az Őrségtől az AlpokaljáigTovább

2024-05-03 14:42

Nyugdíjba vonul Hollósi Gábor rendőr ezredes

a Körmendi Rendvédelmi Technikum igazgatójaTovább

2024-05-03 13:56

Választási hírek

Újabb jelölteket vettek nyilvántartásba KörmendenTovább

2024-05-03 11:26

Lakossági tájékoztató

vegyszeres gyomirtásTovább

2024-05-03 11:03

A Mesebolt Bábszínház 2024. májusi programtervezete

A műsorváltoztatás jogát fenntartjukTovább

További hírek

Kövessen minket Facebookon is Felhívások Értesítések

Partnereink