HASZNOS INFORMÁCIÓK / Programok

Labdarúgó mérkőzés

2019-10-20 14:30

10. forduló

Tovább

Városi Ünnep

2019-10-23 15:00

Szabadságharcosok kopjafája

Tovább

Bakker Bears - Egis Körmend

2019-10-23 18:30

FIBA EC 1. forduló

Tovább

Világ Gyalogoló Nap

2019-10-25 14:20

Körmend

Tovább

Színházi előadás

2019-10-25 19:00

Nicsak ki lakik itt?

Tovább

Labdarúgó mérkőzések

2019-10-26 14:30

Megyei I-II.

Tovább

Hamupipőke

2019-10-26 17:00

mesejáték

Tovább

Pécsi VSK-VEOLIA—Egis Körmend

2019-10-26 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Kowalsky meg a Vega

2019-10-27 19:00

Körmend, Szabadság tér

Tovább

Egis Körmend - Legia Warsawa

2019-10-30 18:00

FIBA EC 2. forduló

Tovább

Labdarúgó mérkőzések

2019-11-02 13:30

Megyei I-II. osztály

Tovább

Egis Körmend—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

2019-11-02 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Egis Körmend - Kataja Basket

2019-11-06 18:00

FIBA EC 3. forduló

Tovább

KTE-Duna Aszfalt—Egis Körmend

2019-11-08 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Labdarúgó mérkőzések

2019-11-09 13:30

Megyei I-II. osztály

Tovább

Egis Körmend - Bakker Bears

2019-11-13 18:00

FIBA EC 4. forduló

Tovább

Labdarúgó mérkőzés

2019-11-16 13:30

Megyei I. osztály

Tovább

Egis Körmend—Alba Fehérvá

2019-11-16 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Labdarúgó mérkőzés

2019-11-17 13:30

Megyei II. osztály Déli csoport

Tovább

Legia Warsawa - Egis Körmend

2019-11-20 20:00

FIBA EC 5. forduló

Tovább

BC Vienna - Egis Körmend

2019-11-21 19:00

Alpok Adria Kupa 3. forduló

Tovább

Labdarúgó mérkőzés

2019-11-23 13:00

Megyei II. osztály Déli csoport

Tovább

Egis Körmend - Jászberényi KSE

2019-11-23 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Kataja Basket - Egis Körmend

2019-11-27 19:00

FIBA EC 6. forduló

Tovább

Egis Körmend - KK Sencur

2019-12-03 18:00

Alpok Adria Kupa 4. forduló

Tovább

Zalakerámia ZTE KK—Egis Körmend

2019-12-07 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Egis Körmend - BK Opava

2019-12-11 18:00

Alpok Adria Kupa 5. forduló

Tovább

Egis Körmend—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

2019-12-14 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Egis Körmend - BC Vienna

2019-12-18 18:00

Alpok Adria Kupa 6. forduló

Tovább

Egis Körmend—DEAC

2019-12-21 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Egis Körmend—Kaposvári KK

2019-12-29 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

OSE Lions—Egis Körmend

2020-01-04 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Egis Körmend—Sopron KC

2020-01-11 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Szolnoki Olajbányász—Egis Körmend

2020-01-18 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Egis Körmend—Atomerőmű SE

2020-01-25 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Egis Körmend—Pécsi VSK-VEOLIA

2020-02-01 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Egis Körmend

2020-02-07 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Egis Körmend—KTE-Duna Aszfalt

2020-03-07 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Alba Fehérvár—Egis Körmend

2020-03-11 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Jászberényi KSE – Egis Körmend

2020-03-14 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Egis Körmend

2020-03-18 18:30

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

DEAC—Egis Körmend

2020-03-21 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Egis Körmend—Zalakerámia ZTE KK

2020-03-25 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Kaposvári KK—Egis Körmend

2020-03-28 18:00

NBIA bajnoki kosárlabda mérkőzés

Tovább

Eseménynaptár

Hírek, aktuális

2019-10-20 11:06

Győzelem a Győri Audi ETO U22 ellen

Körmendi DMTETovább

2019-10-19 09:25

Hamupipőke

mesejátékTovább

2019-10-19 09:04

Weboldal a megújuló szakképzésben való eligazodáshoz

Szakképzési iskolakeresőTovább

2019-10-18 19:49

Újabb idegenbeli győzelem

Továbbra is a tabella elejénTovább

2019-10-18 14:02

Városi Televízió műsorajánló

16. Ez történt ...Tovább

További hírek

Kövessen minket Facebookon is Felhívások Értesítések

Partnereink